درب گالن با دهانه ۳۸ میلیمتری کد ۱۲۲

درباره محصول

درب گالن با دهانه 38 میلیمتری کد 122

درب گالن با دهانه 38 میلیمتری کد 122 مناسب گالن 1 لیتری ( درب گالن یک لیتری پیشنهادی ) با قطر گلویی ( دهانه گالن )  38 میلیمتری است. این درب یک طرح بزرگتر با دهانه 50 میلیمتری مناسب گالن های بزرگتر هم با نام درب گالن با دهانه 50 میلیمتری کد 107 هم دارد که می توانید از بخش محصولات سایت مشاهده فرمایید.

سطح خارجی درب 122 بصورتی طراحی شده که در عین حفظ ظاهر شکیل، با آج های خاصی که روی درب بکار رفته است، باز کردن و بستن درب را هم تسهیل کند و استفاده از این درب گالن برای مصرف کننده هم راحت باشد.

آب بندی درب بوسیله واشر فوم / سیل القایی فوم دار و یا سیل القایی مقوا دار انجام می‌شود که در صورت استفاده از سیل القایی امکان چاپ لوگو بر روی سیل القایی وجود دارد .

حلقه پلمب بصورت خم خورده و اسلیت شده بصورتی طراحی شده که اطمینان از جدا شدن پلمب از بدنه درب را تامین نموده در عین حال در ظاهر بدنه درب نیز شکافی دیده نمی‌شود. این حلقه پس از اولین بار باز شدن از درب گالن جدا شده و این شکست، از تقلب احتمالی سودجویان هم پیشگیری می‌کند. این درب گالن بیشتر برای موارد و مصارف صنعتی خصوصا درب گالن روغن های صنعتی به کار میرود. درب گالن روغن موتور ، درب گالن ضد یخ ، درب گالن مواد شیمیایی و … بخشی از موارد مصرف این درب گالن 38 میلیمتری ( درب گالن یک لیتری ) می باشد.

امکان درج لوگوی برجسته روی درب گالن کد 122 توسط طراحان به خوبی مهیا شده است و این درب گالن 38 میلیمتری با حک لوگوی اختصاصی شما به صورت برجسته ، بیش از پیش خواهد درخشید و علاوه بر هویت بخشی و پیشگیری از تقلب در بسته های فیک (تقلبی) ، زیبایی ویژه ای نیز به بسته بندی شما خواهد بخشید.

 


مشخصات فنی محصول

مشخصات فنی درب گالن با دهانه 50 میلیمتری کد 107

موارد استفاده :درب گالن روغن موتور – درب گالن ضد یخ – درب گالن مواد شیمیایی – درب گالن روغنهای صنعتی
نوع بسته شدن : پیچی
قطر گلویی گالن : 38 میلیمتر
نوع گالن : گالن های پلاستیک به ظرفیت یک لیتر (اندازه گالن پیشنهادی است )
مواد گالن PP/PE
مواد درب گالن : PE
نوع پلمب درب گالن :رینگ خم اسلیت شده
نوع آب بندی : واشر فوم / سیل القایی فوم دار / سیل القایی مقوا دار ( فوم سیل و مقوا سیل )
مزایا : بسته شدن آسان و مطمئن در خط بسته بندی – باز و بسته شدن راحت توسط مصرف کننده – امکان درج لوگو برجسته روی دربکاتالوگ محصول

دلایل موفقیت ما

مهمترین دلیل موفقیت ما، سالها اعتماد و همراهی شماست! این اعتماد و همراهی را به واسطه‌ی استفاده از دانش و تکنولوژی روز در زمینه‌ی طراحی و تولید پریفورم و درب بطری و گالن، برای ارائه‌ی بیشترین سطح تنوع و کیفیت محصول به دست آورده ایم. ما مشتریان را شرکای تجاری و هم پیمان چشم انداز های خود می دانیم و با کسب رضایت حقیقی، شرکای خود را برای سالها در کنار خود حفظ میکنیم.

تماس با ما

آدرس:تهران - جاده قدیم کرج (فتح) - جاده شهریار - بعد از شهرک مهدیه - خیابان وحید 3 - پلاک 7

تلفن:18 - 02165605715
فکس:65605719-021
پست الکترونیکی:info@spacer-rp.com

تمامی حقوق این سایت برای شرکت روهین تراش می باشد - طراحی و اجرا گروه آسیا وب