درب گالن با دهانه ۴۵ میلیمتری کد ۱۲۱

درباره محصول

درب گالن 4 لیتری با دهانه 45 میلیمتری کد 121

درب گالن 45 میلیمتری کد 121 یکی دیگر از درب های تولیدی شرکت روهین تراش است که طراحی و شکل ظاهری آن کاملا مشابه درب گالن 39 میلیمتری کد 106 است و تنها تفاوت اصلی میان آن ها اندازه بزرگتر این محصول نسبت به درب 106 میباشد.

درب گالن دهانه 45 میلیمتری کد 121 مناسب برای اسفاده به عنوان درب گالن 4 لیتری  (پیشنهادی ) با قطر گلویی 39 میلیمتری می‌باشد. این محصول با بهترین مواد اولیه و بهترین قیمت خرید درب گالن 4 لیتری توسط شرکت روهین تراش تولید و ارائه میگردد.

این درب گالن 4 لیتری با توجه به استقبال از طرح کد 106 از طرف مشتریان و منحصر بفرد بوودن کیفیت و کارایی این درب گالن ، در سایز بزرگتر تولید شده و مناسب استفاده به عنوان درب گالن 4 لیتری روغن موتور، درب گالن ضد یخ ، درب گالن روغن های صنعتی و دیگر مواد شیمیایی محتوی در گالن های پلاستیکی می باشد.

حلقه پلمب کنگره دار و با زائده های داخلی که در هنگام باز شدن درب برای اولین بار از بدنه اصلی درب جدا می‌شود موجب ایمنی مطمئن در برابر تقلب و دوباره پر کردن گالن می‌شود.
دنده های برجسته روی درب موجب بهتر بسته شدن درب در خطوط بسته بندی و پر کن اتوماتیک شده و در زمان باز کردن درب توسط مصرف کننده نهایی نیز به آسانی باز میشود.
آب بندی درب بوسیله واشر فوم یا سیل القایی فوکم دار و یا سیل القایی مقوا دار انجام می‌شود که در صورت استفاده از سیل القایی امکان چاپ لوگو بر روی سیل وجود دارد.
در این محصول امکان درج لوگو برجسته بر روی درب گالن هم وجود دارد که علاوه بر افزایش زیبایی کار، موجب تقویت برندینگ شما و ممانعت از هرگونه کپی برداری و تقلب عینی از محصول شما خواهد شد.
برای اطلاع از قیمت درب گالن و مشاوره خرید درب گالن متناسب با نیاز و بسته بندی شما، با کارشناسان شرکت روهین تراش تماس بگیرید.


مشخصات فنی محصول

موارد استفاده از درب گالن 4 لیتری دهانه 45 میلیمتری : درب گالن روغن موتور – درب گالن ضد یخ – درب گالن مواد شیمیایی – درب گالن روغنهای صنعتی
نوع بسته شدن: پیچی – دارای دنده های برجسته روی درب
قطر دهانه درب گالن : 45 میلیمتر
نوع گالن : گالن‌های پلاستیک به ظرفیت 4 لیتر (اندازه گالن پیشنهادی است )
مواد گالن : PP/PE
مواد درب PE
نوع پلمب : رینگ کنگره ای زائده دار
نوع آب‌بندی : واشر فوم / سیل القایی فوم دار / سیل القایی مقوادار
مزایا : بسته شدن آسان و مطمئن در خط بسته بندی – باز و بسته شدن راحت توسط مصرف کننده – امکان درج لوگو روی درب – امکان چاپ لوگو در صورت استفاده از سیل القاییکاتالوگ محصول

دلایل موفقیت ما

مهمترین دلیل موفقیت ما، سالها اعتماد و همراهی شماست! این اعتماد و همراهی را به واسطه‌ی استفاده از دانش و تکنولوژی روز در زمینه‌ی طراحی و تولید پریفورم و درب بطری و گالن، برای ارائه‌ی بیشترین سطح تنوع و کیفیت محصول به دست آورده ایم. ما مشتریان را شرکای تجاری و هم پیمان چشم انداز های خود می دانیم و با کسب رضایت حقیقی، شرکای خود را برای سالها در کنار خود حفظ میکنیم.

تماس با ما

آدرس:تهران - جاده قدیم کرج (فتح) - جاده شهریار - بعد از شهرک مهدیه - خیابان وحید 3 - پلاک 7

تلفن:18 - 02165605715
فکس:65605719-021
پست الکترونیکی:info@spacer-rp.com

تمامی حقوق این سایت برای شرکت روهین تراش می باشد - طراحی و اجرا گروه آسیا وب