کد ۱۰۲

درباره محصول

درب گالن 102 از 3 قطعه تشکیل شده و مناسب برای گالنهای 1 الی 2/5 لیتری ( پیشنهادی ) با قطر گلویی 38 MM میباشد پلمب این در نوار پره دار جدا شونده بوده که پس باز کردن درب گالن برای اولین بار از آن جدا میشود . درب 102 مجهز به یک لوله تلسکوبی تعبیه شده داخل درب داخلی بوده که در زمان باز شدن درب بیرونی به همراه آن خارج شده به مصرف کننده این مکان را میدهد که مایع درون گالن را با دقت و بدون ریزش به اطراف در محل مورد نظر تخلیه نماید . این لوله پس از هر با استفاده با بستن درب بیرونی در محل اولیه خود قرار گرفته و آماده برای استفاده های بعدی میباشد .امکان درج لوگو بصورت برجسته بر روی درب وجود دارد .


مشخصات فنی محصول

موارد استفاده : روغن موتور – روغن گیر بکس – روغن هیدرولیک – روغنهای صنعتی – مواد شیمیایی
نوع بسته شدن: پیچی
قطر گلویی گالن :38 MM
نوع گالن : گالنهای پلاستیک به ظرفیت از 1 الی 2/5 لیتری ( اندازه گالن پیشنهادی است )
مواد گالن : PP/PE
مواد درب :PE
نوع پلمب : نوار پره دار
نوع آب بندی : پره های موجود روی بدنه درب داخلی
سایر مشخصات : امکان تخلیه محتوای گالن در محلهای دور از دسترس – قابلیت تخلیه محتوای گالن بصورت کنترل شده – امکان تخلیه محتویات به دفعات امکان درج لوگو بر روی درب گالنکاتالوگ محصول

دلایل موفقیت ما

سابقه و تجربه طولانی در زمینه صنایع پلاستیک ، استفاده از دانش و تکنولوژی روز در زمینه طراحی و تولید پریفورم و درب بطری ، تنوع در تولید محصولات در سایزها و رنگهای مورد نیاز، رضایتمندی و پاسخگویی مشتریان ، همکاری با شرکتهای معتبر مانند پاک، پگاه، می ماس، هموطن و..

تماس با ما

آدرس:تهران - جاده قدیم کرج - جاده شهریار - بعد از شهرک مهدیه - خیابان وحید 3 - پلاک 7

تلفن:021-65605715-18
فکس:021-65605719
پست الکترونیکی:info@spacer-rp.com

تمامی حقوق این سایت برای شرکت روهین تراش می باشد - طراحی و اجرا گروه آسیا وب